Plastik santrifüj pompaları

Savino Barbera santrifüj pompaları


Pompalar

Savino Barbera, kendi patenti ile korosif sıvıların taşınması ve bakımı için plastik (PP, PVC, PVDF, PE-HD) pompalar üretir. Gerçektende üretim, kimyasal maddelere dayanım özelliklerinin, güvenirlilik, kullanım emniyeti ve bakım kolaylığı ile birleştiği endüstriyel uygulamalara adanmıştır.
Savino Barbera pompalarda sıvı ile temas eden metal parça bulunmaz ve 150 m³/saat’e ulaşan debileri ve 060 m’ye ulaşan basma yüksekliğine ulaşabilir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde, Savino Barbera, istenilen performanslara göre seçilen ekipmanlarla ve kullanım biçiminin gerektirdiği kimyasal dirençle orantılı olarak her endüstriyel ihtiyaca cevap verebilecek çözümler sunar.
Hızlı yedek parça temini ve onarımı ile satış sonrası servisi geniş ürün yelpazesini tamamlamaktadır.


Dikey santrifüj pompalar
AS santrifüj pompaları
Şaft uzunluğu 3 metre’ye kadar ulaşabilen, ara yataksız ve pompalanan sıvı ile yağlanan bilezikleri bulunan faturalı pompalar, işleme tanklarında ve seviyesi sürekli değişiklik gösteren depolarda tutulan korozif sıvıların transferi için idealdir. Bu pompaların kullanımı sayesinde herhangi bir arıza durumunda bile sızdırma meydana gelmez ve tank dibinin açılması gerekmez. Bu sayede, kimyasal maddelerin güvenle pompalanması garanti edilir.
Yatay santrifüj pompalar
OMA yatay pompalar
Monoblok gövde. Şaft direk olarak krank miline bağlanmıştır. Savino Barbera tarafından tasarlanan mekanik sızdırmazlığa (tek ya da çift) sahiptir. Blok ile ya da hareketli olarak temin edilebilir. Depolarda tutulan agresiv kimyasal maddelerin yeniden kullanılmasında ve işlenmesinde, sıvı tankerlerinin dolumu ve boşaltılmasında, farklı boyutlardaki kuyularda kullanılır. Emiş yapan modelleri de mevcuttur.
Dalgıç pompalar
FUS dalgıç tahliye pompaları
Varil ve tanklardan (viskoz ve aşındırıcı olmayan) kimyasal maddelerin taşınması için kullanılan taşınabilir pompalar. Pnömatik ya da elektrikli motorlar ile teçhiz edilmiştir. 6 bar basınç ve 0,8 m³/h debi hava ile beslenmelidir. Malzeme: PP, PVDF o AISI 304. Taşınabilirliği sayesinde tahliye, hızlı boşaltma veya acil durumlarda geniş kullanım alanı bulmuştur.
Karıştırıcılar
AG Karıştırıcılar
Tek basımlı, bujili, pompalanan sıvı ile yağlanan bilezikleri bulunan dalıcı. 3 metre uzunluğa kadar, santrifüj ya da aksiyal akışa uygun ve 2800den 600 devire kadar olan bir aralıkta üretilebilir. Arıtma, netrolizasyon ve karışım tesislerinde 020 m³ hacme kadar havuzlarda kullanılır.
Manyetik tahrikli pompalar
BM manyetik pompalar
Mekanik aksamı olmaması ve manyetik kavraması sayesinde emniyetli bir çalışma olanağı sağlar ve çok az bakım gerektirir. Geniş model opsiyonu sayesinde (ATEX dahil) radyoaktif sıvılar, yanıcılar, zehirli maddeler ya da solventlerin pompalanmasında gibi yanlızca çok özel uygulamalar için kullanılabilir. Sıvılar süspensiyon halinde katı maddelerden temizlenmiş olmalıdır.
Çift membranlı pompalar
BX membranlı pompalar
Basma hareketinin basınçlı hava ile aktive edildiği ve çok agresif sıvıların bulunduğu her türlü çalışma şarlarında maksimum güvenliği garanti eder.Sızıdırmazlık elemanlarının bulunmaması nedeniyle boşta bile herhangi bir zarar görmeden çalışabilir. Viskoz sıvıların, hava ya da gaz ile ya da aşındırıcı suspansiyonlarla beraber pompalanması için idealdır. ATEX versyonu de mevcüttür.Uygulama alanları


Firma

Firma ismini 1947 yılında metal pompa imalatına başlayan kurucusundan almıştır. 1960lı yıllar boyunca, üretim süreçlerinde gerçekleştirilen değişiklikler sonucu Savino Barbera yapısal ve teknolojik değişimden geçmiştir. Bu sayede, halen günümüzde de üretilen termoplastik malzemeden üretilen paslanmaya dayanıklı elektrikli pompaları üretmeye başlamıştır.
Savino Barbera uluslararası tanınırlığını ve yüksek standartlarının kanıtı olarak TÜV Italya tarafından verilen (UNI EN ISO 9001:2000) Kalite Sistemi sertifikasını almaya layık görülmüştür.SAVINO BARBERA SRL Via Torino 12 P.O. Box 58 10032 Brandizzo (To) ITALY
P.IVA 00520820010 R.I.TO 272-1974-2166 REA 489443 Cap. soc. 48000€ i.v.

Tel +39 011 913.90.63 Fax +39 011 913.73.1            PRIVACY | ®2005-2012 Web Creare - Tutti i diritti riservati